Vacu Activ

Vacu Activ jest urządzeniem spełniającym najbardziej wygórowane oczekiwania. Funkcje zastosowane w urządzeniu zwiększają zapotrzebowanie mięśni w energię. Wykorzystane technologie wspomagają proces rozbijania tkanki tłuszczowej, a następnie wykorzystania jej w procesie odżywiania mięśni.


30 min – 15 zł
10 wejść – 100 zł

Holi Harmony

FUNKCJE:

Podczerwień IR

Uzyskane efekty kosmetyczne są wynikiem poprawienia dokrwienia i dotlenienia skóry, wzrostu liczby włókien kolagenowych i elastycznych, lepszego wchłaniania i utrzymania stanu nawilżenia skóry. Promienie podczerwone nagrzewają ciało i rozszerzają naczynia krwionośne. Skutkiem tego jest zwiększenie przepływu krwi i lepsze dotlenienie i ukrwienie tkanek.
Skóra czerwienieje, co oznacza, że bogata w tlen krew dociera do miejsc, gdzie często może jej brakować w wystarczających ilościach.
Proces ten powoduje usunięcie z organizmu dużych ilości toksyn, które zalegają w głębszych warstwach skóry.

Podczas ćwiczeń w Vacu Activ działające promienniki podczerwieni oczyszczają skórę i tkanki podskórne ze zbędnych toksyn, czego efektem jest jędrna, czysta i zdrowa skóra.

Podciśnienie

Tajemnicą skutecznego działania terapii jest zastosowane podciśnienie poprzez które wzrasta spalanie tkanki tłuszczowej.
Podczas ćwiczenia działające jednocześnie podciśnienie powoduje poprawę krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie odkładają się większe ilości tłuszczu czyli udach, pośladkach, talii i brzuchu.

Zastosowane podciśnienie powoduje również poprawę krążenia limfy odpowiedzialnej za usuwanie nadmiernych płynów i produktów przemiany materii. Efektem jest wygładzenie skóry, poprawa jej jędrności oraz redukcja zbędnych centymetrów.

Jonizacja

Dzięki ujemnej jonizacji możesz zapomnieć o ciągłym zmęczeniu, senności i złym samopoczuciu. Jonizacja skutecznie uzupełnia powietrze w zdrowotne jony ujemne co powoduje zmniejszenie i zamykanie gruczołów potowych i por skóry. 

Jony ujemne wpływają również pozytywnie na wydajność psychofizyczną naszego organizmu.

Holi Harmony
ul. Słowackiego 36a
00-32-400 Myślenice

Pn. - Pt.: 09:00 - 19:00
Sobota: 08:00 - 15:00
Niedziela: Zamknięte