wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O SALONIE

O SALONIE

Salon urody Holi Harmony to wyjątkowe miejsce, stworzone z myślą o potrzebach nowoczesnych kobiet.
Nasz kameralny salon kosmetyczny oraz fryzjerski oferuje zabiegi, dzięki którym każda z Was będzie mogła zadbać o swój wygląd w sposób kompleksowy. Przytulny nastrój panujący w naszym studio pozytywnie wpłynie na Wasz nastrój i pomoże się odprężyć.
 
W salonie fryzjerskim i kosmetycznym Holi Harmony w Myślenicach czekają na Was profesjonalni, dobrze przygotowani fryzjerzy, kosmetyczki, stylistki paznokci oraz masażystka. Nieustannie też modyfikujemy naszą ofertę, uzupełniając ją o co raz to nowe usługi.
Salon urody Holi Harmony to miejsce w którym klient może kompleksowo zadbać o swoją urodę. Do dyspozycji klientów oddajemy fryzjerów, kosmetyczki, stylistki paznokci i masażystkę. Nasza oferta ma swoje stałe pozycje, ale tez ciągle się rozwijamy i dodajemy nowe usługi, lub modernizujemy obecne pod względem nowinek kosmetyczno- fryzjerskich. Personel ciągle rozwija swoje pasje zawodowe dbając o komfort i zadowolenie klientów. Salon bierze udział w lokalnych i ogólnopolskich działaniach organizacji społecznych wspierając ich rozwój.
 
Proponujemy Wam szeroki zakres usług, obejmujący między innymi stylizację włosów wykonaną przez dobrego, doświadczonego fryzjera, oraz kosmetykę, zabiegi pielęgnacyjne na twarz czy dłonie, a także wiele innych zabiegów, wśród których znajduje się możliwość skorzystania z solarium.

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, naturalnych sprawdzonych kosmetykach. Używane przez nas preparaty są skutecznych w działaniu i najwyższe w jakości. Już dziś odwiedź nasz salon urody w Myślenicach i przekonaj się sama!

Przejdź do strony głównej

Wsparcie PFR

Zgodnie z regulaminem ubiegania się o udział w programie rządowym "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"  (§14. p.1i) przedsiębiorca informuje że uzyskał subwencje finansową z PFR w ramach Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju 2.0 dla mikro, małych i średnich firm.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu